Nezávazná poptávka

Zaujaly Vás tepelná čerpadla PZP? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Jednoduchá instalace tepelného čerpadla

S nákupem tepelného čerpadla souvisí i celá řada příslušenství, tak aby celý systém spolehlivě a efektivně plnil požadavky na vytápění a ohřev teplé vody.
 
Při rekonstrukcích topných soustav v rodinných domech pro umístění příslušenství lze zpravidla využít stávající kotelnu. V těchto případech většinou není problém s umístěním. Problém nastává především u novostaveb, kde technické místnosti úplně chybí nebo mají minimální rozměr.
 
Nejen proto jsme zkonstruovali systémovou jednotku x-buffer 200, která vyžaduje minimum místa a přitom obsahuje nezbytné komponenty, které jsou již z výroby elektricky a hydraulicky propojeny a připraveny pro snadné a rychlé napojení, čímž se výrazně zkracuje čas instalace.
 
Další výhodou systémové jednotky x-buffer 200 je, že může být provozována samostatně před samotnou instalací tepelného čerpadla. Běžně se využívá pro vysoušení podlah, temperování hrubé stavby a ohřev teplé vody.

Systémová jednotka x-buffer 200 zahrnuje všechny důležité komponenty potřebné pro připojení tepelného čerpadla k otopnému systému a pro přípravu teplé vody. Součástí je i velmi kvalitní tepelná izolace s energetickou třídou B. Atraktivní a nadčasový design se hodí do každého prostoru, ať už jde o kotelny nebo o technické místnosti. Pro přípravu teplé vody slouží zásobník o objemu 200 litrů s integrovaným elektrickým topným tělesem. Zásobník teplé vody je vyroben s vnitřní povrchovou úpravou z kvalitního smaltu. Vyrovnávací akumulační nádoba o objemu 127 litrů s integrovaným elektrickým topným tělesem slouží k oddělení hydraulického okruhu tepelného čerpadla od okruhu topení. Akumulační nádoba zvyšuje objem otopného systému a tím zamezuje nežádoucímu cyklování tepelného čerpadla v období s menším odběrem tepla. V základním provedení lze k zásobníku připojit jeden nesměšovaný topný okruh. Oběhové čerpadlo k tomuto okruhu je součástí zařízení.

Proč tepelná čerpadla PZP?

  • Jsme největší český výrobce tepelných čerpadel
  • Tepelná čerpadla PZP jsou známá svou spolehlivostí
  • Servis zajišťujeme 24 hod. denně po celé ČR
  • Zajišťujeme kompletní realizace na klíč
  • Nadstandardní kompletní záruky 5 let

PZP HEATING a.s.

  • Dominantní výrobce v oblasti tepelných čerpadel
  • Výrobce zařízení s vynikajícími technickými parametry
  • Držitel mnoha ocenění z mezinárodních veletrhů
  • Dodavatel spolehlivých a úsporných řešení
  • Výrobce s vlastní servisní sítí po celé ČR