Nezávazná poptávka

Zaujaly Vás tepelná čerpadla PZP? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Chladicí technika

Vývoj a výroba chladicích zařízení má ve společnosti PZP dlouholetou tradici. První zařízení byla vyvinuta a vyrobena velmi brzy po založení firmy v roce 1992. Jednalo se o jednoúčelová chladicí zařízení, která se používala např. v obuvnickém a polygrafickém průmyslu pro chlazení provozních kapalin.

Reakcí na stále rostoucí poptávku byla na trh postupně dodávána zařízení s různými chladicími výkony, což následně vedlo k vytvoření typové řady mobilních chladičů kapalin s označením MML. Tato zařízení byla nabízena ve výkonech od 6,5 do 31 kW. V případech, kdy byl chladič instalován stacionárně – označení SML, byla realizována zařízení o chladicím výkonu až 64 kW.

Postupně byly také vyvinuty kondenzační jednotky s označením KLS a KLF, které ve spojení se vzduchovými výparníky zajišťují provoz chladicích a mrazicích boxů. Chladicí zařízení, která jsou určena pro připojení výparníků klimatizačních jednotek, byla označována EL-CH.

V současnosti Vám společnost PZP HEATING nabízí mobilní chladiče kapalin MML, které byly postupně inovovány s vývojem komponent chladicího okruhu. V zařízeních používáme spirálové kompresory Copeland Scroll a ekologicky vhodné chladivo R407C. Chladiče MML jsou i nadále nabízeny ve standardní typové řadě s chladicími výkony od 6,5 do 28 kW.

Atypické požadavky, tzn. jiné teploty chladicí kapaliny, výkon zařízení, výkon cirkulačního čerpadla nebo zvýšený požadavek na dopravní tlak vzduchového ventilátoru, je možné s námi kdykoliv konzultovat a přizpůsobit Vašim požadavkům. Kromě výše zmíněných aplikací, našly chladiče kapalin MML mnohá uplatnění, např. ve výrobě plastů (chlazení vstřikovacích lisů a forem) nebo pro chlazení vakuových pecí.

Společnost PZP HEATING je schopna realizovat také nestandardní jednoúčelová zařízení dle Vašich specifických požadavků. Spektrum takových zařízení je široké od velmi jednoduchých chladičů až po komplikované chladicí systémy.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Máte-li otázky či požadavky, napište nám a náš tým specialistů se Vám bude plně věnovat.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Proč tepelná čerpadla PZP?

  • Jsme největší český výrobce tepelných čerpadel
  • Tepelná čerpadla PZP jsou známá svou spolehlivostí
  • Servis zajišťujeme 24 hod. denně po celé ČR
  • Zajišťujeme kompletní realizace na klíč
  • Nadstandardní kompletní záruky 5 let

PZP HEATING a.s.

  • Dominantní výrobce v oblasti tepelných čerpadel
  • Výrobce zařízení s vynikajícími technickými parametry
  • Držitel mnoha ocenění z mezinárodních veletrhů
  • Dodavatel spolehlivých a úsporných řešení
  • Výrobce s vlastní servisní sítí po celé ČR