Nezávazná poptávka

Zaujaly Vás tepelná čerpadla PZP? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

O společnosti

Společnost PZP HEATING a.s. je výrobní firmou, která již déle než dvacet let působí na českém trhu i v zahraničí. Zabývá se vývojem a výrobou tepelných čerpadel pro vytápění a přípravu teplé vody, větracích a odvlhčovacích jednotek, v rámci zakázkové výroby pak specializovanou výrobou chladicí techniky.

Zejména v oblasti výroby tepelných čerpadel získala společnost dominantní postavení na domácím trhu a zařadila se mezi vyhledávané výrobce kvalitních zařízení s vynikajícími technickými parametry, což dokazuje i celá řada prestižních ocenění z mezinárodních výstav a soutěží.

PZP HEATING a.s. je dceřinou společností významného německého výrobce v oblasti vytápěcí a sanitární techniky Kermi GmbH patřícího do švýcarského koncernu AFG Arbonia-Forster-Holding AG. Se silnou mezinárodní značkou Kermi a koncernem AFG v pozadí je společnost PZP HEATING pro zákazníky a stálé obchodní partnery zárukou dodávek vysoce kvalitních a technicky vyspělých produktů, garancí servisu či technické podpory a dlouhodobého působení na trhu.

AFG je v mezinárodním měřítku vedoucí koncern orientující se na technická zařízení a vybavení budov, který poskytuje inovativní řešení a služby v oblasti energetické účinnosti, bezpečnosti a komfortu bydlení. Společnost kótovaná na burze SIX Swiss Exchange má své sídlo ve švýcarském Arbonu a je se svými více jak 50 vlastními prodejními společnostmi jakož i obchodními zastoupeními a partnery aktivní ve více než 70 zemích světa. 18 výrobních závodů se nachází ve švýcarsku, Německu, Francii, České republice, Polsku, na Slovensku, ve Spojených státech a v Číně. Celkově zaměstnává koncern asi 7000 lidí.

PZP HEATING představuje v rámci koncernu AFG specializované centrum pro výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel všeho druhu. Nabízí atraktivní, cenově dostupná systémová řešení, které pak prostřednictvím rozsáhlé obchodní sítě rozšiřuje do celého světa.


Výrobní závod v Dobrém

 


Areál - Kermi

www.kermi.cz, www.afg.ch

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Máte-li otázky či požadavky, napište nám a náš tým specialistů se Vám bude plně věnovat.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Proč tepelná čerpadla PZP?

  • Jsme největší český výrobce tepelných čerpadel
  • Tepelná čerpadla PZP jsou známá svou spolehlivostí
  • Servis zajišťujeme 24 hod. denně po celé ČR
  • Zajišťujeme kompletní realizace na klíč
  • Nadstandardní kompletní záruky 5 let

PZP HEATING a.s.

  • Dominantní výrobce v oblasti tepelných čerpadel
  • Výrobce zařízení s vynikajícími technickými parametry
  • Držitel mnoha ocenění z mezinárodních veletrhů
  • Dodavatel spolehlivých a úsporných řešení
  • Výrobce s vlastní servisní sítí po celé ČR